ارس توانمندترین منطقه آزاد کشور در حوزه صنعت است

0 145

عضو هیات علمی و استاد اقتصاد دانشگاه تبریز گفت: منطقه آزاد ارس به فرآیند رشد و توسعه روزافزون اقتصادی این منطقه و آذربایجان شرق شتاب مضاعفی بخشیده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمدباقر بهشتی در جریان نشست گروهی از دانشجویان دوره DBA کسب و کار سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس ضمن اشاره به توانمندی ها و مزایای منطقه آزاد ارس گفت: منطقه آزاد ارس با توجه به موقعیت ها و ویژگی هایی که دارد به فرآیند رشد و توسعه روزافزون اقتصادی این منطقه و آذربایجان شرق شتاب مضاعفی بخشیده است.
مدیر علمی DBA سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان شرقی افزود: هم مرزی منطقه آزاد ارس با دو کشور ارمنستان و آذربایجان و نیز نزدیکی به اتحادیه اروپا و قرار گرفتن آن در یکی از صنعتی ترین استان های کشور مزیت های این منطقه را بیش از پیش نمایان کرده است بطوریکه منطقه آزاد ارس را می توان توانمندترین منطقه آزاد کشور در حوزه صنعت نامید.
لازم به ذکر است در این نشست ۲۸ نفر از دانشجویان دوره DBA کسب و کار، در پایان سوالات و پیشنهادات خود در زمینه کسب و کار در منطقه را با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در میان گذاشتند.
بازدید از واحدهای صنعتی و تجاری منطقه آزاد ارس به منظور آشنائی با عمده امکانات و ظرفیت های ویژه این منطقه از دیگر برنامه های دانشجویان شرکت کننده در دوره کسب و کار بود./ظ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.