زاهد محمودی فرماندار اهر شد/ امینیان در راه جلفا

0 ۳۲۰

سعید شبستری اظهار داشت: با انتصاب سیدمحمد عابدی فرماندار سابق اهر به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه خوی زاهد محمودی فرماندار فعلی شهرستان جلفا به عنوان اولین فرماندار جدید شهرستان اهر در دولت دوازدهم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جلفارس، زاهد محمودی متولد سال ۱۳۵۲ در شهرستان خلخال و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است که در سوابق اجرایی خود در وزارت کشور ،فرماندار جلفا ،بخشداری بخش‌های خداآفرین و مرکزی جلفا را بر عهده داشته و سال‌ها به عنوان کارشناس تحقیقات سیاسی و کارشناس و کارگزینی- مالی- اداری در استانداری آذربایجان‌شرقی خدمت کرده است.

این گزارش حاکی است، شهرستان اهر مرکز منطقه ارسباران در شمال‌شرق استان آذربایجان‌شرقی در ۹۵کیلومتری مرکز استان آذربایجان‌شرقی واقع شده و براساس سرشماری سال ۹۵جمعیت شهرستان اهریک‌میلیون و ۵۳۰نفر است که از این تعداد ۶۸/۱ درصد در شهر و مابقی در مناطق روستایی ساکن هستند.

بر اساس شنیده ها از منابع موثق ، امین امینیان (فرماندار فعلی خداآفرین) برای تصدی فرمانداری شهرستان جلفا  عازم این شهرستان خواهد شد.

سعید شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی دیروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفته بود: تا ۲۴ ساعت آینده وضعیت تمام شهرستان‌های که فرماندار برای آنها تغییر خواهد کرد، اعلام می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.